O nas, czyli o autorach strony facetizwiazek.pl:

Przemek Gryczka

O mnie na luzie:

W miejscu to ja nie posiedzę. Jak mawiały duchy z przeszłości “żywe srebro”.
I tak do dziś pozostało. Żonę mam jedną i tróję dzieciaków. Pasji stałej to ja nie mam, bo stale się zmieniam. Nie cieszy mnie to, ale też i nie smuci. Dzięki temu, że cyklicznie zmieniam zainteresowania dowiaduje się wiele nowego. Tak, zapewne większość zainteresowań zgłębiam powierzchownie, ale to także mnie nie martwi. Ten blog połączony z podcastem też jest efektem nowej zajawki. Jestem fanem życia, zabawy, eksperymentowania, sportu, rozwoju, przewidywania, pomagania, profilaktyki, nowości technologicznych. Jeszcze bym sporo mógł wymieniać, ale chyba to będzie nużące.
…a bym zapomniał, jestem miłośnikiem obserwowania, przede wszystkim ludzi.

o nas

O mnie zawodowo: Psychoterapeuta. Przeszło 10 lat aktywnej pracy z żywym człowiekiem, bez miękkiej gry. A tak na poważnie to współwłaściciel poradni cpspektrum.pl, emerytowany fundator i prezes fundacji Spektrum (musiałem odejść dla dobra organizacji), teraz oficjalnie pełnię rolę sekretarza (inaczej sekretarki). Jak tylko skończyłem uniwerek to z marszu zapisałem się na szkolenie psychoterapeutyczne i z pierwszym dniem zacząłem przyjmować pacjentów. I tak przez lata podejmowałem wyzwania zawodowe. W rodzinie niestety nikt nie miał do czynienia z “leczeniem”, rodzice i siostry działają w innych branżach, więc początki były okrutnie wymagające. Psychologia, a potem psychoterapia to efekt chęci studiowania czegoś gdzie nie będzie matmy, fizyki czy chemii. Okazało się, że na psychologi jest sporo matematyki, mimo to jakoś dałem radę.

Przez ostatnie 10 lat kosmicznie dużo robiłem, przyjmowałem indywidualnych pacjentów, pary, tworzyłem i realizowałem projekty edukacyjne, profilaktyczne, propagujące dbanie o swoje zdrowie psychiczne. Teraz nadszedł czas na nowe formy psychoedukacji, leczenia i dlatego Tu jestem. Chcę by faceci mieli miejsce gdzie dowiedzą się więcej o sobie. Wykorzystają tą wiedzę do pomagania sobie jak i najbliższym.

Marta Sokołowska

O mnie na luzie:

Mój przyjaciel mówi o mnie, że nie jestem „typową współczesną kobietą”. I może kiedyś nadarzy się okazja, bym więcej o tym napisała. A póki co „cicho sza” w tym temacie. Dodam tylko, że mam córkę. I jak mawia moja dobra znajoma „zabutelkowany optymizm”, by go używać bez wahania w razie potrzeby. Lubię obserwować świat i czytać. Odpoczywam spacerując, zwłaszcza z dala od miejskiego zgiełku.

o nas

I jeszcze coś o mnie od strony zawodowej:

Z wykształcenia jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeuta z kilkunastoletnim stażem (tak tak, młodzieńcze lata już dawno mam za sobą). Przyjmowałam pacjentów w różnych placówkach, też w ramach praktyki prywatnej. Dziś moje życie zawodowe związane jest głównie z poradnia Spektrum, której jestem również współwłaścicielem. Poza psychoterapią angażuje się w różne projekty, gdzie moja wiedza i doświadczenie okazują się użyteczne. Sporo już słyszałam i widziałam, trochę sama przeżyłam. Wiem, że wszystko w życiu jest po coś i że na wszystko przychodzi czas. Na zmiany też. Stąd mój entuzjazm związany z tym blogiem. Zamierzam dzielić się tutaj swoją wiedzą, doświadczeniem i własnymi przemyśleniami. Mam nadzieję, że skorzystają z tego Mężczyźni, którzy mają odwagę do stawiania pytań i szukania odpowiedzi, którzy skorzy są do myślenia i chcą mieć lepsze życie. To, że jestem kobietą to bonus dla Odbiorców tego bloga. Do zobaczenia!

Tyle o nas 😉

Możesz dołączyć również do naszej grupy FB oraz obserwować Insta.